3 tips voor partners en sponsors om het meeste uit een Salesforce World Tour te halen

Table of Contents

  deel dit artikel

  Get A Demo

  Salesforce World Tours zijn een geweldige manier om te netwerken, te leren en te delen met de Trailblazer Community. Ons team heeft het geluk gehad om World Tours bij te wonen (we zijn deze week in Londen!) en heeft ook onze eerste in Boston gesponsord. We hebben geleerd hoe we de meeste waarde uit deze evenementen kunnen halen en wilden onze drie meest waardevolle tips vastleggen als nieuwe sponsor en als ISV-partner.

  1. Locatie, locatie, locatie

  We kregen een uitstekend advies toen we begonnen met het onderzoeken van sponsormogelijkheden: het publiek voor elke evenementlocatie varieert, daarom is het noodzakelijk om uw doelgroep te identificeren en te kijken naar de branche-uitbraak voor elke World Tour-stop. We identificeerden Boston als een geweldige eerste sponsorlocatie, aangezien onze doelgroep - fabrikanten en retailers - de meerderheid van de potentiële aanwezigen vormde.

  2. Planning is van cruciaal belang

  Een paar weken voor het evenement begonnen we contact te zoeken met klanten, prospects, systeemintegrators en collega-partners in de omgeving om te zien of ze het evenement wilden bijwonen en langs wilden komen. Deze outreach bleek zeer waardevol en resulteerde in verschillende geplande demo's en bijeenkomsten. We hebben ook de sessies geïdentificeerd die voor ons relevant zijn vanuit een Salesforce-klant-, partner- en brancheperspectief. We hadden elk een teamlid dat aanwezig was en terugkwamen met belangrijke afhaalrestaurants om te delen met ons team en sociale volgers. We hebben ook onze demo's, hand-outs en standberichten zeer zorgvuldig gepland, zodat alles heel duidelijk het verhaal vertelde over hoe we in het Salesforce-ecosysteem passen.

  3. Leun op anderen in het ecosysteem

  Naarmate we meer betrokken raken bij het Salesforce-ecosysteem, vragen we anderen graag naar hun ervaringen op dit en andere evenementen. Iedereen was bereid om aanbevelingen te delen en ons in contact te brengen met anderen in onze ruimte. We hebben ook contact opgenomen met Salesforce-experts in verschillende aandachtsgebieden, zoals detailhandel, handel en productie, om te zien hoe ze die ervaringen voor hun klanten verbeteren.

  Onze ervaring als een eerste keer sponsor bleek buitengewoon waardevol te zijn, en we hopen dat deze tips zowel nieuwe als ervaren sponsors en partners zullen helpen om het meeste uit een World Tour-ervaring te halen. Voor ons staat de World Tour in Londen op het programma waar we een happy hour sponsoren met 4C.

  Dit artikel is oorspronkelijk gepubliceerd op Binnen de Salesforce Ecosystem-blog.

  Lauren Habig

  Lauren Habig

  Lauren heeft meer dan 13 jaar marketingervaring en heeft geleerd van branche-experts bij bedrijven als HP en Salesforce.

  Geplaatst in: Evenementen
   
  nl_NLDutch