3 manieren om met ons in contact te komen tijdens de Salesforce World Tour Boston van deze week

Manieren om verbinding te maken tijdens Salesforce World Tour Boston
deel dit artikel

Ga jij er heen de halte Salesforce World Tour Boston deze donderdag 5 april? We voegen ons bij 5.000 andere Salesforce-partners, klanten, pioniers en anderen die meer willen weten over het krachtige Salesforce-platform. We zijn een gouden sponsor op het evenement van dit jaar, dus zoek onze stand in de Customer Success Expo waar u ons team kunt ontmoeten en een proefrit kunt maken met onze innovatieve producten.

Dit zijn de beste manieren om contact met ons op te nemen...

1. Zie ons product in actie

KBMax is een Salesforce ISV-partner die aan het herdefiniëren is CPQ & ecommerce for companies globally. Our product configurator is the only one that can handle complex business rules, 3D visualization, real-time pricing, CAD automation & Salesforce integration. This end-to-end solution results in an awesome buying experience, a faster sales cycle & a more efficient manufacturing process. We’ll be demonstrating how our products work and how they can help you deliver an awesome buying experience for your customers.

2. Volg onze #TwitterTakeover

Ons team op de show zal vandaag onze Twitter overnemen. Ze zullen hun belangrijkste citaten, leuke foto's en bruikbare lessen delen met behulp van #SalesforceTour. Je kunt het gevoel hebben dat je erbij bent als je er niet bij kunt zijn of iets te weten komen over een sessie/keynote als je er wel bent, maar iets hebt gemist.

Volg ons hier overname te zien.

3. Bekijk onze belangrijkste afhaalrestaurants

Na de show zullen we onze belangrijkste afhaalrestaurants, waardevolle inhoud en hoogtepunten die we van de show ontvangen hier op onze blog plaatsen. Blijf ons bezoeken om ons laatste nieuws te zien en de belangrijkste lessen die ons team mee zal nemen naar kantoor.

Geplaatst in: Evenementen
 
nl_NLDutch